Jan Grolich

kandidát na hejtmana JMK

Roman Celý

Vyškov, místostarosta města

Vojtěch Pospíšil

Josefov, starosta obce

Jan Zámečník

finanční ředitel

Jiří Němec

zemědělec, Přeskače, místostarosta obce

Jiří Horák

Bučovice, starosta města

Anna Hubáčková

Ratíškovice, senátorka

Richard Zemánek

Břeclav, místostarosta města

Marie Kousalová

Sivice, starostka obce

František Hasoň

Blansko, 1. místostarosta města

Zdeněk Juránek

Moravský Krumlov, místostarosta města

Josef Uhlík

Ratíškovice, starosta obce

Miroslav Zborovský

Těšany, starosta obce

Jan Šmídek

Brno, ředitel Institutu pro křesťansko-demokratickou politiku

Jiří Mihola

Brno, poslanec, vysokoškolský učitel

Jan Šenkýř

Blučina, starosta obce

Dagmar Hamalová

Boskovice, zastupitelska města

Miroslav Prchal

Němčičky, místostarosta obce

Pavel Jajtner

Znojmo, lékař

František Boček

Letovice, nemocniční kaplan

Stanislav Juránek

Brno, poslanec

Renata Smutná

Strážnice, starostka města

Mária Staňková

Rajhrad, dula, zřizovatelka a ředitelka rodinného centra MAJKA, dětské skupiny a sdružené základní školy

Vlastislav Drobílek

Ivanovice na Hané, starosta města

Martin Valihrach

Krumvíř, soukromý zemědělec, vinař

Štěpán Policer

Brno, ředitel gymnázia, sbormistr Scholy brněnské mládeže

Zdeněk Nekula

Těšetice, starosta obce

Tomáš Kříž

Čebín, starosta obce

František Ostrý

Rozseč nad Kunštátem, učitel, sbormistr

Ladislav Ambrozek

Hodonín, místostarosta města

Marie Jedličková

Slavkov u Brna, místostarostka města

Marcela Jelínková

Brno, učitelka na ZUŠ

Kateřina Sukačová

Kuřim, vědecká pracovnice, odbornice na vodu

Jana Filipovičová

Hrušky, starostka obce

Roman Hybler

Olbramovice, starosta městyse

Terezie Zatloukalová

Rousínov, středoškolská pedagožka

Marie Kozáková

Újezd u Brna, starostka města

Jaroslav Suchý

Brno, radní města Brna, učitel angličtiny

Pavel Berka

Kyjov, inženýr chemie

Michal Škvařil

Synalov, živnostník

Štěpán Juránek

Brno, trenér, pedagog

František Smetana

Velké Němčice, starosta obce

Petr Vybíral

Rosice, zastupitel fajn města Rosic a vedoucí pracovník v IT

Zdeněk Dvořák

Práče, starosta obce

Pavel Mezuláník

Otnice, starosta obce

Antonín Crha

Brno, starosta městské části Brno-Bohunice

Josef Levek

Milotice, starosta obce

Petra Komárková

Brno, zřizovatelka a ředitelka ZŠ Krymská

Tomáš Pavlík

Ivančice, učitel

Marek Venuta

Znojmo, soukromý zemědělec, organizátor Pochodu pro život ve Znojmě, zastupitel města

Jan Grabec

Velká nad Veličkou, vedoucí vinic

David Řepa

Brno, místostarosta městské části Brno-Komín

Vladimír Kalivoda

Kanice, bývalý starosta obce, předseda svazku obcí Vodovody a kanalizace Bílovicko

Tomáš Koráb

Boleradice, obchodní zástupce, místostarosta městysu

Hana Šíblová

Krásensko, starostka obce

Jan Špilar

Brno, kadeřník

Iva Michalicová

Mutěnice, projektantka

Marie Jílková

Brno, radní městské části Brno-střed

Alois Vybíral

Plenkovice, starosta obce

Petr Kolařík

Veselí nad Moravou, ředitel Charity, místostarosta města

František Kroutil

Telnice, starosta obce

Kateřina Ševčíková

Podomí, starostka obce

Martin Prokeš

Velké Pavlovice, vysokoškolský učitel, vinařský ekonom

Ludmila Bábíková

Vacenovice, tajemnice klubu zastupitelů JMK

Lukáš Jurečka

Žatčany, ředitel zemědělského družstva

Jitka Ivičičová

Brno, advokátka

Jana Konradová

Moravský Krumlov, právnička katastru nemovitostí

Marcela Pardovská

Břeclav, ekonomka domova seniorů, radní města, interní auditorka

Jaromíra Vítková

Boskovice, senátorka, zastupitelka města

Zdeněk Papoušek

Brno, senátor