Jsem kandidát na hejtmana

Od října jsem lídr lidovecké kandidátky do kraje. Před dvaceti lety byli u čerstvě vzniklého Jihomoravského kraje lidovci. Dokázali jsme tehdy vytvořit nejlepší integrovanou hromadnou dopravu v republice. Spustili jsme další projekty, které dnes považujeme za samozřejmé. Poslední roky se mi zdá, že se jede ze setrvačnosti. Je čas to zase nakopnout a posunout se dál. Zvládneme to! Jdeme vyhrát.

 

 

Jsem starosta

I na malé dědině se dají dělat velké věci a inspirovat okolí. Letos se nám podařilo získat ocenění v soutěži Vesnice roku za veřejnou zeleň a životní prostředí a novou cenu Inovativní obec. Když to jde v malém, musí to jít i ve velkém.

 

Starostuju ve Velaticích už třetí volební období a pořád mě to baví. Nejlepší je, když se podaří venkovský život pořádně rozproudit. Uděláme akci, lidi pokecají, popijí a jsou spokojení. A já taky. Nejhorší je naopak to papírování, papírování, papírování…

 

Jsem krajský zastupitel 

Před třemi lety jsem se dostal na kraj. Byl to boj i sranda. Nakonec jsme skončili v opozici. Později jsem převzal vedení  lidoveckého klubu. Na rozhodování máme menší vliv, i tak se dá dost zajímavých věcí podpořit. Porcování medvěda po mě ale nechtějte.

Jsem býval právník

Po BiGy a jazykovce jsem šel na práva v Brně. Odkroutil jsem praxi v kanceláři, ale advokátní zkoušky jsem už skládal horko těžko během starostování. Právničinu jsem tak brzy pověsil na hřebík. S vymáháním pohledávek za mnou určitě nechoďte. Aspoň se ale vyznám v tom všem papírování, papírování, papírování…

 

Jsem komik

Už na základce jsem neuměl zpívat ani hrát na kytaru. Nezbylo mi nic jiného než dělat aspoň divadlo. Jinak bych byl u holek úplně odepsaný. Od té doby jsem byl díky ochotničení policajtem, novinářem, kosmonautem převlečeným za ženskou i spermií. Takže teď se dokážu vžít opravdu do každého. Zůstal jsem u toho do dneška, protože se potřebuju občas vyblbnout a lidi to snad baví.

 

 

Jsem doma

Ve Velaticích žiju od narození. ANO jsem řekl své supr ženě Madlence. Je to určitě nejlepší první dáma Velatic v historii. Jezdíme spolu po koncertech a po hudebních fesťácích. Rádi si dáme dobré jídlo, ale spíš doma než v restauraci. Abych se trochu hýbal, tak hraju florbal, fotbal a hokej.